قیمت دستگاه برش لیزر CO2 به مشخصات و تنظیمات مختلفی بستگی دارد . بنابراین شما باید با فروشنده دستگاه برش لیزر تماس گرفته و در رابطه با مشخصات و قیمت دستگاه سوال کنید .

5 عامل تاثیر گذار بر قیمت دستگاه برش لیزری CO2

1- برند

انتخاب یک برند معتبر دستگاه برش لیزری CO2 تاثیر بسزایی بر کیفیت و دقت برش می گذارد . دستگاه های برش لیزری CO2 عملکرد پایدار و قابل اعتمادی را تضمین می کنند و به طور معمول از قطعات و اجزای با کیفیتی ساخته شده اند.

2- اجزا و قسمت ها

برای تولید اشعه و یا پرتو لیزر ، تیوب دستگاه لیزر CO2 به عنوان قطعه اصلی و مهم ترین قسمت دستگاه از اهمیت فراوانی برخوردار است . علاوه بر این قطعه اجزای دیگری نیز مانند لنز ، صفحه برش ، چیلر و ... باید از کیفیت و عملکرد مناسبی برخوردار باشند 

3- قدرت دستگاه برش لیزر CO2

افزایش قدرت دستگاه برش لیزر با ضخامت متریال رابطه ای مستقیم دارد. از این رو هر چه قدرت لیزر دستگاه بالاتر باشد ضخامت ورق برش بالا تر می رود . 

اگر علاقه دارید بیشتر در مورد قدرت دستگاه برش لیزر اطلاعات کسب کنید این مقاله را از دست ندهید .

4- ابعاد صفحه کار

ابعاد صفحه دستگاه های برش لیزر نقش مهمی در میزان ضایعات کارها دارند. هر چه قدر این ابعاد بزرگ تر باشند قیمت دستگاه نیز بالاتر می رود . ابعاد استاندارد شامل 900*600 ، 900*1300 ، 1400*1200 ، 2500*1300 میلی متر می باشد.

 اگر نیاز به برش ورق های فلزی با سایز 2000*4000 و 1500*3000 میلی متر دارید به این صفحه مراجعه فرمایید

5- خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی , چه قبل از فروش و چه پس از فروش ، یک فاکتور مهم است . ایمنی دستگاه و طول عمر قطعات شامل این خدمات می باشد . فروشندگان دستگاه لیزری قابل‌ اعتماد توانایی ارائه خدمات کامل را برای مشتریان خود فراهم می کنند .