برش لیزر گالوانیزه

برش ورق گالوانیزه توسط لیزر

مجموعه ما توسط دستگاه های برش لیزر بیسترونیک سوییس و اپراتورهای حرفه ای توانایی و تجربه لازم برای برش ورق گالوانیزه را دارا هستند.

 برش لیزر گالوانیزه به دلیل پوشش توسط روی که فلزی غیر از آهن می باشد چالشی را به وجود می آورد که به لطف تکنولوژی لیزر قادر خواهیم بود با حفظ شرایط فیزیکی به راحتی قطعات مورد نیاز شما را بر روی متریال گالوانیزه تولید کنیم.

قابلیت برش لیزر گالوانیزه تا ضخامت حداکثر 6 میلیمتر

چرا از ورق گالوانیزه استفاده کنیم

هزینه کمتر: در عملیات گالوانیزه کردن ورق های آهنی و اجرای روش های ضد خوردگی، حداقل هزینه مصرف می شود. 

مقرون به صرفه بودن: هزینه تعمیرات و نگهداری محصولات گالوانیزه به دلیل وجود پوشش محافظ، به مراتب کمتر از سایر محصولات فلزی است.
دوام و طول عمر بالا:پوشش های ایجاد شده بر روی ورق های گالوانیزه بسیار بادوام بوده و در حدود 20 تا 30 سال تخمین زده شده است.
اعتبار جهانی محصولات: تمامی محصولات گالوانیزه تحت استانداردهای جهانی تولید می شوند؛ این خود دلیل اعتماد بالای مشتریان به این محصولات است.
دوام بالای پوشش (کوتینگ):پوشش ایجاد شده بر روی ورق ها، به دلیل دارا بودن یک ساختار متالورژی خاص، مقاومت بالایی در برابر صدمات مکانیکی، سایش و خوردگی خواهد بود.
محافظت خودکار سطح در برابر آسیب های محیطی:به دلیل اینکه پوشش روی، در فولاد نفوذ می کند و تمام منافذ ریز فولاد را می پوشاند، این پوشش خواهد توانست سطح فولاد را در برابر تنش های محیط محافظت کند.
پوشش کامل سطح:تمام زوایای موجود در سطح ورق ها، مانند زوایا، گوشه ها، منافذ و فرورفتگی ها، توسط این فرآیند ایمن خواهد شد.
بازرسی و نظارت آسان:پوشش های ورق های گالوانیزه به راحتی و بدون نیاز به تست های مخرب، و تنها از راه بازرسی چشمی قابل کنترل است.
البته در شرایط خاص و با نظر متخصص بازرسی، نیاز به انجام تست های مخرب خواهد بود.
قابل استفاده در شرایط آب و هوایی مختلف: ورق گالوانیزه به دلیل داشتن پوشش محافظ، در همه شرایط آب و هوایی قابل استفاده هستند

 

انواع ورق گالوانیزه:

ورق های گالوانیزه را می توان به دو بخش ورق های آهنی گالوانیزه و ورق های فولادی گالوانیزه تقسیم بندی کرد. ورق های آهنی گالوانیزه همان آهن پوشش داده شده با روی است؛ ورق فولادی گالوانیزه، ورق فولادی است که توسط روی پوشش داده شده است؛ در اینجا فولاد خام اولیه، حاوی 5 درصد کربن و دیگر آلیاژهای افزودنی به ماده اصلی فولاد است.
برخی ویژگی های ورق های گالوانیزه:
عرض ورق: 1000 و 1250 میلی متر  پوشش: 100 – 120 – 180 – 220 – 275 میلی متر
ضخامت ورق: از0/20ميلي متر تا6میلی متر

 

کاربرد ورق گالوانیزه:

پانلها و تابلوهاي برق، سيني کابل
برخي از قطعات لوازم خانگي و  تجهيزات آشپزخانه
مجراهاي هوا و دودكش - صنایع خودروسازی - صنایع تهویه مطبوع - صنایع نفت گاز پتوشیمی - صنایع سردخانه ای - صنایع انتقال مواد